TPM porcelán csésze, aljjal. jelzett, kézzel festett, kopás nyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/TPM-porcelan-csesze-aljjal-jelzett-kezzel-festett-kopas-nyomokkal-Silesia-1845-1850-Carl-~II2612103
2612103
11541
416
Leírás: TPM porcelán csésze, aljjal. jelzett, kézzel festett, kopás nyomokkal, Silesia 1845 - 1850 Carl Tielsch Altwasser.