Olasz 1977 díszkulacs, figurális, kézzel festett porcelán, kopott, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Olasz-1977-diszkulacs-figuralis-kezzel-festett-porcelan-kopott-jelzett-m-30-cm~II2619886
2619886
11458
416
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Olasz 1977 díszkulacs, figurális, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m: 30 cm
: karap_norbert