Bernhard Bloch, Eichwald 1880 körül: Figurális levéltartó. Majolika, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bernhard-Bloch-Eichwald-1880-korul-Figuralis-leveltarto-Majolika-jelzett-serult-mazrep~II2622758
2622758
11186
416
Leírás: Bernhard Bloch, Eichwald 1880 körül: Figurális levéltartó. Majolika, jelzett, sérült, mázrepedésekkel, m: 22,5cm
: karap_norbert