Militária

Tételek száma: 43

31888.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31889.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Lengyelország 1978. A Lengyel Néphadsereg 35. éves évfordulójára kiadott, kétoldalas, öntött bronz plakett, lengyel felirattal, eredeti dísztokban (68x69mm) T:1- Poland 1978. 35th Anniversary of the Polish Peoples Army commemorative bronze medallion, double-sided, cast, with Polish inscription in original case (68x69mm) C:AU
31890.

Lengyelország 1978. A Lengyel Néphadsereg 35. éves évfordulójára kiadott, kétoldalas, öntött bronz plakett, lengyel felirattal, eredeti dísztokban (68x69mm) T:1- Poland 1978. 35th Anniversary of the Polish People's Army commemorative bronze medallion, double-sided, cast, with Polish inscription in original case (68x69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
31891.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel zománcozott, aranyozott Br kitüntetés kardok nélküli mellszalagon, karikán beütéssel T:2- sok zománchiba, javítások a gyöngykörökön, sérült babérkoszorú / Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration enamelled, gilt Br decoration with ribbon without swords, with mark on the ring C:VF lots of enamel errors, repairs on bead circles, damaged laurel wreath NMK 97.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol. 2. 275. p. var.
31892.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés kardok nélküli mellszalagon, karikán beütéssel T:2- sok zománchiba, javítások a gyöngykörökön, sérült babérkoszorú / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration" enamelled, gilt Br decoration with ribbon without swords, with mark on the ring C:VF lots of enamel errors, repairs on bead circles, damaged laurel wreath NMK 97.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol. 2. 275. p. var.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem keretbe foglalva (keret sérült). Szign.: Murányi Gyula (29,5mm) + 1930. Santus Emericus (Szent Imre) Br jelvény, hátoldalán Ludvig Bp. Thék u. 44. (tű sérült) T:2-
31893.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem keretbe foglalva (keret sérült). Szign.: Murányi Gyula (29,5mm) + 1930. "Santus Emericus (Szent Imre)" Br jelvény, hátoldalán "Ludvig Bp. Thék u. 44." (tű sérült) T:2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió DN Életem katonák élete (...) egyoldalas, öntött bronz emlékérem, cirill betűs felirattal, fém keretben, akasztóval, eredeti tokban (109mm) T:1- Soviet Union ND My life is a Soldiers life (...) one-sided, cast bronze commemorative medallion with Cyrillic inscription in metal frame with hanger, in original case (109mm) C:AU
31894.

Szovjetunió DN "Életem katonák élete (...)" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, cirill betűs felirattal, fém keretben, akasztóval, eredeti tokban (109mm) T:1- Soviet Union ND "My life is a Soldier's life (...)" one-sided, cast bronze commemorative medallion with Cyrillic inscription in metal frame with hanger, in original case (109mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft