Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 214

Ovális csiszolású gyémánt 0,88 carat VS 2. (6,33x4,76x3,42 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19000.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76
19001.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
Arany (Au/18k) gyűrű 5 db gyémánttal ékítve. 0,55 ct, SI / Fg, 0,48 WS 1/F-G. Br 3,4 g, m: 51. Certifikáttal, eredeti dobozában.
19002.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 135,14
1 235,29
19003.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
19004.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Arany (Au/14k) pecsétgyűrű, spinellel ékítve. Jelzett br: 8,3 g
19005.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ezüst (Ag) szecessziós cukordoboz, jelzett, sérült, 285 g 13x14 cm
19006.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Ezüst (Ag) gyertyatartó halas díszítéssel jelzett 13 cm bruttó 182 g
19007.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ezüst (Ag) keresztelőkészlet díszdobozban, jelzett, nettó: 158g
19008.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ezüst (Ag) markolatú tortalapát, dobozban, jelzett, h:30 cm, bruttó:105g
19009.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály kínáló, jelzett, lepattanásokkal, alján horpadások, m:12,5cm, d:18cm
19010.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály váza, jelzett, teteje lecsiszolt, alján horpadások, m:22,5cm
19011.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft