Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621222
11797
416
Sculptures, statuettes, plaques
Vittorio Tessaro olasz műgyanta szobor jelzett hibátlan, m: 25cm 2621225
11798
416
Vittorio Tessaro olasz műgyanta szobor jelzett hibátlan, m: 25cm 2619223
11799
416
Fém sas alabástrom talapzaton, két fúrt bemélyedéssel, m: 12 cm, d: 12 cm 2614591
11800
416
Kézfej, gipsz, jelzett (1967.XI.19.), sérült, 21x15 cm 2614562
11801
416
Női akt könyvvel, terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 34,5 cm 2621945
11802
416
Király karddal. Faragott csont, fa alapon. 29 cm 2617416
11803
416
2566167
11804
416
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm 2587211
11805
416
Afrikai faragott fa fali maszk, 44x15cm 2587208
11806
416
2db afrikai faragott fa szobor, m:26-28cm 2523995
11807
416
Nagy méretű keleti faragott fa fali dísz. 41 cm 2577765
11808
416
Jelzés nélkül: Cipészinas, faragott fa, talapzatán német nyelvű felirattal ("Weissenfels am Saalestrand ist als Schusterstadt bekannt"), kopásnyomokkal, m: 34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft