Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621263
11785
416
Sculptures, statuettes, plaques
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül m:26cm 2620996
11786
416
Ismeretlen jelzéssel: Apollo. Öntött, patinázott, bronz, márvány talpazaton, m: 27 cm 2619694
11787
416
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Három grácia. Fali relief. Ónozott ismeretlen anyag, kopott, 48x36cm 2578530
11788
416
28000
Automobil túra. Bronz szobor, fém talapzaton, Jelzés nélkül m: 23 cm Talapzaton kis dobozzal. 2569128
11789
416
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm 2566933
11790
416
15000
Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm 2570567
11791
416
24000
Jelzés nélkül: Fácánok. Öntött, patinázott
bronz, márvány talapzaton, 30,5x16x10cm 2620027
11792
416
Síva réz szobor, jelzés nélkül, kopott, m: 16cm 2618779
11793
416
Núbiai vadász 2db, faragott és festett fa, kopott, m: 31cm 2612542
11794
416
Kisfaludi Strobl Zsigmond után: Szovjet katona. Bronz, javított, sérült. Márvány talapzaton. Jelzés nélkül. M: 29cm 2612543
11795
416
Jelzés nélkül: Futbalista. Bronz, vörösmárvány talapzaton, javított, sérült. M: 22cm 2506035
11796
416
Afrikai bennszülött női figura, faragott fa, jelzés nélkül, repedéssel, m: 38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft