11782.
416. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm