Plakát

Tételek száma: 212

cca 1900 Ilona Artézi ásványvíz reklám plakát 18 db különböző litográf nyomata. 9 db teljes nyomat, 9 db fázisnyomat. 49x27 cm
14878.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Mária két éjszakája. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Szilágyi Szabó Eszter, Uray Tivadar, Csortos Gyula, Latabár Kálmán és mások szereplésével. Rendező: Balogh Béla. Győry jelzéssel a litográfián. Palatinus Film Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp. Sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 94,5×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14879.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szerelem és vérpad (The Private Lives of Elizabeth and Essex). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bette Davis, Errol Flynn, Olivia De Havilland és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Kenyeres jelzéssel a litográfián. Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (The Private Lives of Elizabeth and Essex), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
14880.

Szerelem és vérpad (The Private Lives of Elizabeth and Essex). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bette Davis, Errol Flynn, Olivia De Havilland és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Kenyeres jelzéssel a litográfián. Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("The Private Lives of Elizabeth and Essex"), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
S.O.S Sahara. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Charles Vanel, Jean Pierre Aumont, Martha Labarr és mások szereplésével. Litográfia, papír. Unitas lito, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×31,5 cm / Vintage Hungarian poster of the French-German movie, lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
14881.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1940 Bronhy édesség Stühmer plakát. Klösz nyomda. 31x94 cm Hajtva.
14882.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1935 Le Chauffeur de Madame. Gyöngy Pál - Békeffi Ernő operettjének nagy méretű francia plakátja. Litográfia. Hajtva / Operetta large litho poster. 63x86 cm
14883.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18
1933 Magyar és Kämpfner Litográfiai Műintézete Bp. naptár, plakát, feltekerve, szélén néhány apró szakadással, kisebb törésnyommal, 65,5x41,5 cm
14884.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1962 Zoo, Állatkert Budapest. Plakát. Offset-nyomda. Grafikus: Stremnitzerné. Hajtásnyomokkal. Kisebb szakadásokkal. 82x57 cm
14885.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Narancshéj Blaha Lujza színház előadás plakátja. Ruszkay György grafikájával 48x71 cm Hajtva
14886.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1926 Polgárok, Választók, Munkások. A Szentendrei Egyesült Kisgazda és Iparos Párt választási plakátja. 40x60 cm
14887.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1984 Omega, Omega, Omega; az együttesről készült koncertfilm plakátja, rendezte: Jancsó Miklós, MOKÉP-MAHIR, hajtva, 55,5x39,5 cm
14888.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1984 István, a király (Vikidál Gyula), filmplakát, hajtva, kis szakadással, 61,5x44 cm
14889.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft