Nyomtatványok

Tételek száma: 445

cca. 1910 keresztszemes hímzésminta rajz, Bécs, papagáj
14480.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-1920 Rétay és Benedek vallási kegytárgyboltjának árukatalógusa, hiányzó borítóval, címlappal, foltos, néhány szakadt, sérült lappal, az első és az utolsó lap meg van (3/4., 173/174.), de leszakadt, sérült, ceruzás bejelölésekkel, 5-172 p.
14481.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1910-1920 Pfaff 31 központi hajócskával ellátott varrógép használati utasítása, fekete-fehér ábrákkal, 12 p., sérült, kissé hiányos, javított borítóval
14482.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1910-1920 Karlsbad, képes leporelló 24 db fekete-fehér fotóval, 15x10 cm méretben
14483.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1910-1916 Marosvásárhely 3 db halotti értesítő
14484.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1911 Szinházi Ujság I. évf. 3. sz., 1911. szept. 17-23., a Makói Független Ujság kiadása, 18 p., kissé sérült
14485.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1912 Ernst múzeum ideiglenes katalógus 42p.
14486.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1914 A Hét c. folyóirat évfolyama, kissé hiányos, benne az első világháború első híreivel. Szarajevói merénylettel, stb.
14487.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1914 Húsvéti levelezőlapok, 2 db papírlapra ragasztva, a Díszítő Művészet melléklete
14488.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
14489.

1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916-1917 Az Érdekes Újság számai az I. világháború idejéből, benne a háború híreivel és képeivel, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybefűzve, egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapok, kivágások, körbevágott lapszélek.
14490.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1916-1917 Vasárnapi könyv folyóirat összefűzött számai, nem teljes évfolyamok, hanem csak számok, közte több hiányos is, sérült és foltos is, laza, sérült fűzéssel. Benne fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal.
14491.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft