1901 Magyar Herkó Páter. Szerk.: Markos Gyula. IX. évf. 1-52. sz. 1901. jan. hó. 6. - december 29. Teljes évfolyam. Humoros élclap, gazdag képanyaggal illusztrált, korabeli reklámokkal, vasúti menetrenddel. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, szakadozott lapokkal, gyűrődésnyomokkal, kijáró lapokkal, egy szám címlapja hiányzik (július 14., 28 sz.)
1903 Kincses Kalendárium. Bp.,[1902], Rákosi Jenő. Benne fekete-fehér illusztrációkkal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.