Nyomtatványok

Tételek száma: 445

cca 1900-1940 5 db olasz turisztikai, utazási ismertető prospektus, több különböző nyelven, vegyes állapotban
14468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900-1960 Ricordo di Padova, Camposanto di Genova, Roma Tavole Scvltvre, Vedute Milano leporelló. 136 db kép Olaszországról.
14469.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1900-1990 20 db szentkép, részben kissé foltos és kissé sérült
14470.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1901 Magyar Herkó Páter. Szerk.: Markos Gyula. IX. évf. 1-52. sz. 1901. jan. hó. 6. - december 29. Teljes évfolyam. Humoros élclap, gazdag képanyaggal illusztrált, korabeli reklámokkal, vasúti menetrenddel. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, szakadozott lapokkal, gyűrődésnyomokkal, kijáró lapokkal, egy szám címlapja hiányzik (július 14., 28 sz.)
14471.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30
1903 Kincses Kalendárium. Bp.,[1902], Rákosi Jenő. Benne fekete-fehér illusztrációkkal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
14472.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
1905 A Turisták lapja c. folyóirat 3 db száma
14473.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1905-1917 Arad 2 db halotti értesítő
14474.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1907 Lőcse, Felvidék, főreáliskola táncmulatság táncrendje, Szecessziós virág díszítéssel / 1907 Levoca, Leutschau dance program, Art Nouveau decoration
14475.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1910 Passau 9 db nagy méretű városkép 23x17 cm
14476.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1910 Bath (Anglia) as a health resort. Lawrence Wilson, képes füzet
14477.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca. 1910 3db leporelló (London, Milánó, Bologna) sérülésekkel.
14478.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1910 Roessemann és Kühnermann Koppel Artúr féle vasutak emelő bakok, mozdonyok, stb reklám nyomtatvány, papírra ragasztva 23x30 cm
14479.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft