Tibeti Tara istenség, vászonra festett kép, üvegezett keretben, 15,5×1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Tibeti-Tara-istenseg-vaszonra-festett-kep-uvegezett-keretben-15-5C39714-cm~II2618892
2618892
11772
416
Antique
Leírás: Tibeti Tara istenség, vászonra festett kép, üvegezett keretben, 15,5×14 cm
: karap_norbert