15101.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
20
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945): A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1929], Franklin-Társulat, 232+8 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, a címlapon bélyegzéssel.