15163.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
15
Móricz Pál: Hortobágyi legendák. Elbeszélések, rajzok, történetek a puszta XIX. századbeli múltjából. Debrecen, [1927], Városi Nyomda, 180 p. Átkötött félvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.