15500.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Budapest műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Genthon István, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai Kiadó, 880 p.+XIV (színes képtáblák) t.+10 (kihajtható táblák) t.; 735+1 p+4 t. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítókban, az I. kötet papírborítója szakadozott, a II. kötet papírborítója kopott, foltos, a II. kötet mellékletei hiányosak, az egyik tábla sérült, hiányos, a II. kötetben számos lapon ceruzás jelöléssel, áthúzással. Megjelent 8000 (I. köt.) és 3200 (II. köt.) példányban.