Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +310 p.+28 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.