1 000 Ft
Tolnai Gábor: Régi magyar főurak. Életforma és műveltség az újkorban. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei V. Bp.,(1939), Magyar Történelmi Társulat, 176 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap kijár, ajándékozási bejegyzéssel és bélyegzővel.