https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Balanyi-Gyorgy-A-Balkan-problema-fejlodese-a-parisi-kongresszustol-a-vilaghaboru-kitore~II2617126
2617126
15674
416
Books: History
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
LeÃrás:
Balanyi György: A Balkán probléma fejlődése a párisi kongresszustól a világháború kitöréséig 1856-1914.
(Kultúra és tudomány.) Bp., 1920. Franklin-T. 382 l. Kiadói, aranyozott, sérült egészvászon kötésben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tm