Jogfosztó jogszabályok Csehszlovákiában. 1944-1949., Elnöki dekrétumok, törvények, rendeletek, szerződések. Szerk.: Szarka László. Források a Kelet-Középeurópai Kisebbségek 20. Századi Történetéhez 2. Komárom, 2005., MTA Etnikai-Nemzeti Kisebbségkutató Intézet-Kecskés László Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példány.
Kubinyi András: Budai és pesti polgárok családi összeköttetései a Jagelló-korban. Különlenyomat. A szerző, Kubinyi András (1929-2007) történész, régész által, tanárának Léderer Emma (1897-1977) történész, részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1967., Levéltári Közlemények, 227-291 p. Kiadói papírkötés.
Bonfini: Mátyás király. Tíz könyv a Magyar Történet-ből. Ford.: Geréb László. A bevezetést, és a jegyzeteket írta: Kardos Tibor. Monumenta Hungarica II. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2100 példányban. Számozatlan példány.
Gracza György: Kossuth Lajos élete és működése. Cserépy Árpád, Homicskó Athanáz, Kiss Lajos, Markt L., Nemes Mihály és Szemlér Mihály rajzaival.
Bp., 1893. Budapest. 2 sztl. lev. 230p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, sérült papírkötésben. Felvágatlan.