17071.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
1812 Medicinisch - chirurgische Zeitung. Fortgesetzt von D. Johann Nepomuck Ehrhart. Vierter Band. 1812. Salzburg, 1812., Mayr'schen Buchdruckerey, 367+80 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal, benne restaurált lapokkal.