Könyvek: Technika

Tételek száma: 24

Mihály Dénes: A motorkerékpár. Motorkerékpárok 141 ábrával. Bp., é.n. Athenaeum. Molnár C. Pál jelzett borítótervével. Kiadói papírkötésben, a könyvtest elvált
17154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17155.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Balogh Gyula - Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása, Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, Második Kiadás, Papírkötés jó állapotban
17156.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20
Csizmadia Imre: Motorkerékpárok 1957. Bp., 1957. Műszaki. 288p. Rajzokkal.
17157.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17158.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
ATRA. A csepel Autógyár 2. sz. gyára. A Nagytemplom utcától a Soroksári útig. 1949-1984. Szerk.: Nagy István, Racskó István, dr. Turbék János. Bp., 1984, Csepel Autógyár. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
David, Ludwig: Vezérfonal amatőr fényképészek számára. Tankönyv kezdők részére. Ford. és kiadja: Kecskeméti Sándor. Temesvár, 1909, (Klein Frigyes-ny.) Szövegközi illusztrációkkal és fekete-fehér képtáblákkal, korabeli hirdetésekkel. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült.
17160.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mesterséges építőanyagok téglák és keramitok Budapest 1902 Pátria 72 oldal táblázatokkal.
17162.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kovács Győző: Válogatott kalandozásaim Informatikában. Történetek a magyar (és külföldi) számítástechnika (h)őskorából. Bp., 2002, Gáma-Geo Kft. Masszi Kiadó. Lemezmelléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17163.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Hasznos tudnivalók a könyvnyomda berendezéséről, vezetéséről, munkaszerzésről, könyvelésről és egyéb teendőkről. Bp., é.n., Krausz és Bendtner-ny. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. + Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pátria-ny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötések, az egyik kissé sérült, kopott állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
17164.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bóc István: ZX81 basic és assembler. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17165.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft