Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 35

Szabó T. Attila: Nyelv és település. Válogatott tanulmányok, cikkek VII. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
17143.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17144.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 korai társtudományi könyv: Bibó István: Nietsche Bp., é.n Athenaeum, Kiadói papírkötésben, Kant: Az örök béke. Babits fordítása. Bp., 1918. Uj Magyarország, Bertrand Russel: A filózófia alapproblémái. Bp., 1919.
17145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Rusznyák Gyula: A nő a modern társadalomban. Bp., [1937], Szent István-Társulat. Kissé sérült, foltos kiadói papírkötés, néhány lap sérült.
17146.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 349 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban
17148.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötések.
17149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csóti Marianna: A gyermek társas készségeinek fejlesztése. Kapcsolatok - kommunikáció - önbecsülés. Bp., 2006., Pro Die. Kiadói papírkötés.
17150.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Közgazdasági enciklopedia. III. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott, foltos aranyozott félvászon-kötések.
17151.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes gyógypedagógiai könyvtétel, 4 db:  Mérei Vera-Vinczéné Bíró Etelka: Dadogás I. köt. (Etiológia és tünettan.) Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1980., Tankönyvkiadó. Megjelent 726 példányban.;   Gyógypedagógiai kórtani tanulmányok. I. köt. Szerk.: Göllesz Viktor. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 1135 példányban.;   Gyógypedagógiai lélektan II. rész. Szerk.: Illyés Gyuláné. Gyógypedagógiai Tanérképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 405 példányban.;   Családi életre nevelés. Szerk.: Komlósi Sándor. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. A címlapon kis hiánnyal. Kiadói papírkötések
17152.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
CS. M. (Garamszeghi Lubrich Ágost): Társadalomtudomány. Egy elég hosszú élet fontolgató észleléseinek és a társadalomtani irodalom sokévi kritikai tanulmányozásának gyümölcse. Az előnyösítettosztályok figyelmébe ajánlva. Bp., 1883. Rudnyánszky. 566p. Korabeli félvászon kötésben
17153.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft