15586.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Lovik Károly: A lovas-sport. Századok legendái, 1913. Benne: József főherceg: Úti emlékeim Afrikából. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérül, Folio. 32x41 cm