17290.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Ego [Fried Margit, Rózsavölgyi Mórné]: A Balogh-leányok érettségije. Fiatal leányok számára. Bp., 1906, Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 160 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, szecessziós kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.