Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 8

Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.
17258.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Alessandro Manzoni (1785-1873): Opere di Alessandro Manzoni in verso e in prosa. Volume unico. Adorno di 12 vignette. Napoli, 1844., Nel Gabinetto Letterario, 1 t. +844+3 p.+10 t. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy szakadt lappal, egy hiányzó táblával.
17259.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17260.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17261.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bordeaux, Henry: La peur de vivre. Paris, 1927, Artheme Fayard & Cie. Kiadói papírkötés, szakadt gerinc, kopottas állapotban.
17262.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Shakespeares Complete Works. Volume I. From the text of the Rev. Alexander Dyces. Secon Edition. Leipzig, 1916., Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kopott borítóval.
17263.

Shakespeare's Complete Works. Volume I. From the text of the Rev. Alexander Dyce's. Secon Edition. Leipzig, 1916., Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Friedrich Bodenstedt: Die Lieder des Mirza-Schaffy mit einem Prolog. Berlin, 1870., Königl. Geh. Ober-Hofbuchdruckerei. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, aranyozott lapélekkel, a könyvtest elvált a kötéstől.
17264.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vita di S. Alfonso Maria De Liguori Vescovo S. Agata de Goti Roma, 1839. Puccinelli. Aranyozott félbőr kötésben.
17265.

Vita di S. Alfonso Maria De Liguori Vescovo S. Agata de' Goti Roma, 1839. Puccinelli. Aranyozott félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft