16594.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
Johannes Overbeck: Griechische Kunstmythologie Dritter Band: Besonderer Theil , Zweiter Band: Zweites, dritters, und viertes Buch: Hera, Poseidon, Demeter und Kora. Leipzig, 1873-1878., Wilhelm Engelmann. Benne egész és kétoldalas képtáblákkal, rajtuk régi pénzek képeivel is. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.