16580.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Brepohl, Erhard - Koch, Rudi: Schmuck und Uhren. Leipzig, 1966, VEB Fachbuchverlag, 296 p. + 2 t. (szÃnes képtáblák). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval.