Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 182

16712.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
John Hedgecoe: How to take great photographs. Singapure, 2001. Collins and Brown. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval
16714.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dürer és kortársai. Művészóriások óriásmetszetei. I. Miksa császár diadala. Bp., 2005., Szépművészeti Múzeum. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
16715.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés.
16716.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Munkácsy-Trilógia. [Krisztus Pilátus előtt, Ecce Homo, Golgota.] Hapák József fotói. A fotós által aláírt példány. Debrecen, 1995., Blende Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16717.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A nyírbátori minorita templom Krucsay-oltára. [Passió-oltár.] Hapák József fotói. A fotós által aláírt példány. [Debrecen, 1994.], Blende Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16719.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Caspar David Friedrich. Texte von Caspar David Friedrich. Einleitung von Horst Koch. Kirchdorf am Inn, 1987, Berghaus Verlag. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lap kissé foltos.
16720.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Haftmann, Werner: Emil Nolde. Köln, 1988, DuMont Buchverlag. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tobien, Felicitas: Franz Marc. Ramerding, 1982, Berghaus Verlag. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Művészettörténeti tanulmányok. A Művészettörténeti Dokumentációs Központ évkönyve. 1954-55. Szerk.: Dávid Katalin. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 471+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen néhány kisebb gyűrődéssel. Megjelent 640 példányban.
16723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft