Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 182
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621512
16700
416
Books: Architecture, Art
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, a felső sarkain ütődésnyommal. 2393373
16701
416
Books: Architecture, Art
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 2374284
16702
416
Books: Architecture, Art
Zácsfalvi Gyula: London. Bp, 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. 2374293
16703
416
Books: Architecture, Art
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban. 2374294
16704
416
Books: Architecture, Art
Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban 2374107
16705
416
3200
Books: Architecture, Art
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 2619484
16706
416
Books: Architecture, Art
Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Írta: Szendrői Jenő, Arnóth Lajos, Finta József, Merényi Ferenc, Nagy Elemér. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés.
Szigetvári György (1926-2018) Ybl Miklós-díjas építészmérnök névbejegyzésével. 2620720
16707
416
Books: Architecture, Art
Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2620641
16708
416
Books: Architecture, Art
Wolfgang Schwarze-Gertrud Adelt: Wohnen Heute. Wuppertal, 1975., Wolfgang Schwarze Verlag. Fekete-fehér fotókkal, belül modern-retró lakásbelsőkkel. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben. 2617270
16709
416
Books: Architecture, Art
Max Beckmann. Das graphische Werk 1911-1946. Kiállítási katalógus. New York, 1989., Serge Sabarsky. Német nyelven. Kiadói papírkötés. 2617281
16710
416
Books: Architecture, Art
Emil Nolde. Akwarele i grafiki. New York-Kraków, 1989., Serge Sabarsky-Miedzynarodwe Centrum Kultury. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. 2617298
16711
416
Books: Architecture, Art
Mi 30. HVG címlaptár 1979-2009. Összeáll.: Horváth Zoltán. Bp., 2009., HVG. DVD - melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft