Makkai János: Urambátyám országa. Középosztályunk illemrendszerének és társadalmi viselkedésének szociográfiája. Bp., én., Singer és Wolfner. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos borítóval.