17329.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
5 000 Ft
26
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp., 1893., Athenaeum, 6+231 p. + 20 t. (hártyapapÃrral védett heliogravűrök.) Harmadik dÃszkiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon dÃszkötésben, Gottermayer-kötés, az elülsÅ‘ kötéstáblán selyemplakettre festett cÃmképpel, dúsan aranyozott lapélekkel, foltos, hullámos lapokkal., kopott borÃtóval