Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2596758
17377
416
Török Pál: Kiáltás. Válogatott versek és grafikák. Lakitelek, 1997., Antológia. Kiadói papírkötés. 2357088
17378
416
Urbán Szabó István: Amíg élünk. Dedikált!. Bp., 2012. Accordia. Kiadói, kissé gyűrött papírkötésben 2532242
17379
416
Burroughs, E. R.: Tarzan, a majomember. Bp., 1989, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 408 p. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 2617820
17380
416
Ifj. Györffy Aladár: Beszéljünk másról! DEDIKÁLT! Bp., 1939., Renaissance, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval. 2618155
17381
416
Négyesy László: Arany. Bp., 1917., Franklin, 56 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, nagykörösi bélyegzéssel. 2618987
17382
416
Podmaniczky Szilárd: Haggyatok lótuszülésben. Bp., 1993., József Attila Kör-Pesti Szalon. Kiadói papírkötés. 2617568
17383
416
Kenyeres Ágnes: Egy könyvtár hétköznapjai. DEDIKÁLT! Bp.,1985,Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2617529
17384
416
Csáth Géza: Fekete csönd. - - novellái és ismeretlen rajzai. [Komárom, 2021., Poket.] Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2617555
17385
416
Ney András: "Merj gondolkozni!" DEDIKÁLT! Tel-Aviv,(2001.),Szdár Celem Kol Szdár. Kiadói papírkötés. 2617197
17386
416
John Donne: Negatív szerelem. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Ferencz Győző. Bp., 1987., Helikon. Kiadói papírkötés. 2612054
17387
416
Fekete István: Vuk. + ifj. Fekete István: Vuk és a Simabőrűek. (Egy kötetben). Fekete István életműsorozat. Déva, 2002, Corvin Könyv- és Lapkiadó. Kiadói papírkötés. 2621964
17388
416
Lampérth Géza: Nemzeti lant. 1923, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft