Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története három felvonásban. Csathó Kálmán Munkái XII. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben. A szerző beragasztott aláírásával.
A nap lakodalma. Román népballadák. Ford.: Komjáthy István. Magyar-Román Könyvtár. Debrecen, 1947, Debreceni Magyar-Román Társaság, 80 p. Kétnyelvű kiadás. Kiadói kissé foltos papírkötés.
Pájer Antal: Orgona-virágok. Kiadta: Mindszenti Gedeon. Eger, 1858., Egri Érseki Lyc.-ny., Átkötött félvászon-kötésben, 6+171+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.