Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 252

Vegyes könyvtétel, 5 db: 3 db Verne kötet, Willie Meinck: Marco Polo, Széchényi Zsigmond: Nahar. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak.
17522.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 6 db, közte 4 db Cooper kötet, 1 db Szürke Bagoly kötet, 1 db Karl May kötet. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, nagyrészt kopottak, közte sérült.
17523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Érdekes Újság Dekameronja. V. köt.: Balla Ignác, Bán Ferenc, Farkas Pál, Pakots József, Szilágyi Géza, Szőllősi Zsigmond, E. Tóth Julia, Vajda Ernő, Zöldi Márton, Zsoldos László. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Az írók fekete-fehér portréival illusztrált, rajtuk a nyomtatott aláírásaikkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17524.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17525.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Frecskay János: Mesterségek szótára. [Bp.],2001., Nap Kiadó. Reprint. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
17526.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Chevalier: Faublas. Leipzig/Prag/Wien, Alois Hynek in Prag. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp., é.n. ,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval, sérült, javított, foltos kiadói kartontokban.
17528.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pesti Hírlap könyvek, 6 db: Bekvando aranya, Sötét hatalom, Aki a gyilkosát keresi, stb. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17529.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Babits Mihály száz esztendeje. Kritikák, portrék. Szerk. Pók Lajos. A szerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kozmosz fantasztikus könyvek, 10 db (A városgép, A sorompó, Fehér szalamandra, Randevú a rámával, stb.)
17531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17532.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sem-Sandberg, Steve: Kiválasztottak. 2018, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17533.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft