Horváth Andor, Salat Csilla (szerk.): Erdélyi magyar írók. Paulovics László íróportréi. Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 2011, Kolozsvár Társaság-Stúdium Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, Paulovics László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Gagyi László: A kiválasztottak. Bp., 1938, Révai, 248 p. A papírborító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
Matthijs van Boxsel: A butaság enciklopédiája. Ford.: Balogh Tamás. Bp., 2009, Nyitott Könyvműhely, 262+2 p. (Egyetlen magyar nyelvű kiadás). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált példány. (Ritka!)
Egry József Emlékmúzeum, Badacsony. Szerk.: Éri István. Badacsony, 1973, Egry József Emlékmúzeum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány.