Metszetek

Tételek száma: 55

La grotta vicino a Santa Maria Cappella Vecchia, rézmetszet, papír, paszpartuban, 16×25 cm
10731.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nápoly látképei, 2 db rézmetszet, papír, 57×42 cm
10732.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1789-1890, 2 db madár témájú metszet: Pietro Scattaglia (1739-1810): Ornithologie, Histoire Naturelle c. könyvből, 195. tábla, rézmetszet, papír, hajtásnyommal, 23x16 cm. + Madár, színes litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10733.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1870 Kerecsensólyom, litográfia, szakadásokkal, 41×30 cm
10734.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Gésák. Színes fametszet, papír, lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33x23 cm
10735.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1850 Páli Szent Vince (Vincent de Paul, 1581-1660) portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33x26 cm
10736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1904 Ülő olvasó hölgy. Kromolitográfia, dombornyomott szecessziós díszítéssel. Jelzés nélkül. Feltehetően egy kiadó reklámja. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 27x19,5 cm
10737.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vágtató lovak és kutyák. Színezett litográfia, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 16x40 cm
10738.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mozdony (Four coupled passenger tank engine, Metropolitan District Railway). Fametszet, papír, jelzés nélkül. A The Engineer folóirat melléklete, 1889. Üvegezett fa keretben. 28x50 cm
10739.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Munkácsy Mihály (1844-1900), 7 db heliogravűr: Ujoncozás, Két család, Krisztus a Kálvárián, Éjjeli csavargók, Ecce Homo, Tépéscsinálók, Krisztus Pilátus előtt, részben foltos, 13x21 cm
10740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898 Munkácsy Mihály: Vor dem Strike, Verlag von Rich. Bong Berlin, rotációs fametszet, 30×47 cm
10741.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1900 Piglhein Dante Beatricéje. Fénnyomat kartonon, saroktöréssel 13x19 cm
10742.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft