Veszprémi Endre (1925-2013): Kossuth Lajos portréja. Rézkarc, papír, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Veszpremi-Endre-1925-2013-Kossuth-Lajos-portreja-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-10044~II2619399
2619399
10361
416
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Veszprémi Endre (1925-2013): Kossuth Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/44.), kissé foltos. Alumínium keretben. 39×29 cm