Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő nő. Szén, papír, jelzett. Lap széle sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ujvary-Lajos-1925-2006-Ulo-no-Szen-papir-jelzett-Lap-szele-serult-61x41-5-cm~II2589203
2589203
10348
416
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő nő. Szén, papír, jelzett. Lap széle sérült. 61x41,5 cm
: karap_norbert