Ugocsai Antal (1942-): Házak. Olaj, farost, jelzett, 30×65 cm, keretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ugocsai-Antal-1942-Hazak-Olaj-farost-jelzett-30C39765-cm-keretben~II2616763
2616763
10346
416
Leírás: Ugocsai Antal (1942-): Házak. Olaj, farost, jelzett, 30×65 cm, keretben
: tm