Balla Margit (1947-): Gabriella II. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balla-Margit-1947-Gabriella-II-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-100100-Lap-alja-foltos~II2610036
2610036
10014
416
Leírás: Balla Margit (1947-): Gabriella II. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/100). Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 20×12 cm