Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 322

Iványi-Grünwald Béla műhelye: Juhász. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm
10381.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Olvashatatlan (K...) monogrammal, feltehetően 1900 körül működött festő: Kislány portréja (kétoldalas mű, hátoldalon balerina, vázlat). Olaj, rétegelt lemez. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x34,5 cm.
10382.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
G...vári jelzéssel: Miért nem írnak az írók? (Mert ezek a gazkónyi keretlegények, vezérük a Balázs és Békeffi) Nagy formátumú karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, 41x30 cm
10383.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
XIX. sz. ismertlen japán művész munkája: Táj (terv egy kakemonohoz?), 1854 körül. Tus, papír. Papírra kasírozva, alján német nyelvű feliratok. 18×10 cm
10384.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
XVIII. vagy XIX. sz. japán művész munkája: Szamurájok harca (toba-e karikatúra rajz). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. Korábban egy másik lapon is rögzítve, amelyen további német nyelvű feliratok. 12×17 cm
10385.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Isten báránya, triptichon. Olaj, karton. Biedermeier stílusú, antik üvegezett fa keretben. 44x19x3 cm
10386.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10387.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Olvashatatlan monogram (AD v. AJ?) jelzéssel: Csendélet, 1898. Olaj, vászon, kissé sérült. Hátoldalán Franz Cermin bécsi művészellátó régi címkájável. 31x47 cm.
10388.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. 68x55 cm. Dekoratív korabeli. sérült fakeretben.
10389.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első felében működött festő: Női portré, 1924. Olaj, vászon. restaurált. Kissé sérült. 70x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10390.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX sz. elején működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 68x55 cm
10391.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív fakeretben, 76x63,5 cm
10392.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft