Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 25

Nagy László Lázár (1935-2019): Ex libris dr. Soós Imre, 3 db. Fametszet, papír, mind jelzett, egyiken próbanyomat I., másikon próbanyomat II., harmadikon autográf ajándékozási sorokkal Soós Imre részére. 11×7,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10706.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fery Antal (1908-1994): 50 éves a Miskolci Deszkatemplom, 1988. Linómetszet, papír, 15x10,5 cm
10707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Ah! La vilaine toujours elle ceommence par bully Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16,5×16 cm
10708.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20
Bánszki Tamás (1892-1971): 3 db alkalmi kisgrafika (BUÉK 1938; Boldog Karácsonyi Ünnepeket!; Nagy Anna és Dr. Szilágyi István házasságot kötöttek), 1938-1939 körül. Jelzettek, kissé foltos lapok, 10x8 cm és 12x10,5 cm között
10709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jelzés nélkül: Parlament. Rézkarc, papír. A Képcsarnok Vállalat újévi üdvözlőlapján, Köteles István igazgató (?) autográf aláírásával, 13x6 cm
10710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Villamos Berendezés és Készülék Művek. újévi üdvözlőlapja részeként.
10711.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Boldog magyar karácsonyt kíván Réthy István. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10x7,5 cm. Irredenta, stilizált Nagy-Magyarország térképpel.
10712.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
10713.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10714.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10716.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10717.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft