9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/9plus3-db-regi-porcelan-lapos-es-mely-tanyer-Matricas-jelzett-Excelsior-kopott-24-cm~II2598577
2598577
11540
415
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: 9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsior) kopott. 24 cm
: nagy_andras