3 db kis porcelán figura (Aquincumi rózsa, pillangó, boci akasztóval).... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-kis-porcelan-figura-Aquincumi-rozsa-pillango-boci-akasztoval-Kezzel-festettek-az-egy~II2439804
2439804
11541
415
Leírás: 3 db kis porcelán figura (Aquincumi rózsa, pillangó, boci akasztóval). Kézzel festettek, az egyik jelzett, kis kopással.
: pelikán_kristóf