Szécsi kerámia favágó figura. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Szecsi-keramia-favago-figura-Kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopasokkal-m-14-cm~II2606633
2606633
11023
415
5500
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Szécsi kerámia favágó figura. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopásokkal. m: 14 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: