13381.
415. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
3 600 Ft
Régi vászonborítású füzet, benne ceruza- és tusrajzok (szecessziós motívumok, történelmi személyek, címerek, stb.), jelzés nélkül, a borító kissé sérült, foltos