12012.
415. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Borbás Tibor (1942-1995): Bartók Béla. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m:28cm