Régi fémtokos zsebóra, jelzett szerkezettel, sérült számlappal, nem mű... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500010/Regi-femtokos-zsebora-jelzett-szerkezettel-serult-szamlappal-nem-mukodik-d-49-mm~II2606268
2606268
12040
415
Watches
Leírás: Régi fémtokos zsebóra, jelzett szerkezettel, sérült számlappal, nem működik, d: 49 mm
: nagy_andras