Hajózás, Balaton

Tételek száma: 19

Jókai Mórnál, a füredi uradalomban. Jókai-napi könyvek 4. Balatonfüred, 2006., Balatonfüred város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, 64. oldalon nyomdahibás lappal, a 63. oldalon hibás számozással (51.
14075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1849 DDSG hajóraklevél Essegről Pestre küldött árukról
14076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Balatonalmádi és Vörösberény története. Tanulmányok. Szerk.: Kredics László, Lichteneckert András. Balatonalmádi, 1995, Almádiért Alapítvány. 2 melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
14077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Keresztury Dezső bevezetőjével. 131 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, jó állapotban.
14078.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1972 A tengeren való összeütközések megelőzésére vonatkozó nemzetközi szabályok felülvizsgálata tárgyában tartott 1972. évi nemzetközi értekezések. Az Értekezlet zárójegyzőkönyve az elfogadott Egyezmény szövegét tartalmazó mellékletekkel. London,1972., Kormányközi Tengerészeti Tanácskozó Szervezet. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
14079.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920-35 Szécsi Jenő műszaki főtanácsos, mérnök, földmérő szántódi nyaralójáról és a Balatonról készült 11 db, részben feliratozott fotó és fotólap, valamint 8 db 1990 körüli fotó a nyaraló akkori állapotáról. Szécsi Jenő azon mérnökök egyike volt, akik a Balaton déli partját parcellázták. 11x8,5 és 8,5x13,5 cm közötti méretekben. Egyik fotólap alja kissé foltos, egy másik fotólap töréssel, 2 db fotó albumlapra ragasztva.
14080.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hajókat (Fregatt/Utas-szállító?) nyomólemez fa talapzaton, a hátoldalán feliratozott, 5,5x9,5x2,5 cm
14081.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A Kis-Balaton és a Keszthelyi-hegység. Kalauz turistáknak és természetbarátoknak. Szerk.: Boda László. Szombathely, 2001., B.K.L. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kopott papírkötés, volt könyvtári példány.
14082.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1960-1980 5 db Balaton környéki képes utazási- / reklám prospektus
14083.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Zách Alfréd: Balatoni szél. Országos Meteorológiai Intézet Kis Népszerű kiadványa 1. Bp., 1953., Országos Meteorológiai Intézet. Kiadói papírkötés, a borító szakadt és elvált a füzettől.
14084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borítót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
14085.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szelényi Károly: Balaton és vidéke. Táj változó fényben. Keresztury Dezső bevezetőjével és verseivel. Bp.,1978, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
14086.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft