Fördős László (1938- ): Iparművész hatágú gyertyatartó. Fém, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Fordos-Laszlo-1938-Iparmuvesz-hatagu-gyertyatarto-Fem-jelzett-az-Iparmuveszeti-V~II2598109
2598109
12351
415
Flea Market
Leírás: Fördős László (1938- ): Iparművész hatágú gyertyatartó. Fém, jelzett, az Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével, m: 19 cm
: nagy_andras